Besuche unseren Schweizer Shop

WYPRZEDAŻ NA KONIEC SEZONU❄️ DO 30% ZNIŻKI

0

Twój koszyk jest pusty

Doświadcz wyjątkowego uczucia bawełny dzięki naszej Kolekcji Klasycznej

Dzięki najwyższej jakości tkaninie bawełnianej użytej do produkcji naszej Kolekcji Klasycznej nasze skarpetki pozostają elastyczne, a jednocześnie nie zawierają lateksu.

Nasze skarpetki Nordic Socks wykonane są z najwyższej jakości bawełny są miękkie i oddychające, nie poświęcając trwałości.

Zestawy skarpetek z naszej Kolekcji Klasycznej są idealną alternatywą dla każdego, kto nie może nosić wyrobów wełnianych ze względu na alergię na tkaniny lub wegański tryb życia wolny od produktów pochodzenia zwierzęcego.

Nasza Wełno Merino

Oddychający materiał - skarpetki Nordic Socks pozwalają stopom oddychać, zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, które mogą pojawiać się w ciągu dnia.

Odpowiednie dla osób aktywnych - Nasza wełna owcza Merino pochłania wilgoć do 35% swojej wagi, dzięki czemu stopy pozostają suche i ciepłe w każdej sytuacji.

Rozciągliwe i trwałe - Nasze skarpetki dopasowują się do naturalnej krzywizny stopy i nie zniszczą się po kilku praniach, a wręcz wytrzymują próbę czasu.

100% BEZ MULESINGU

Mulesing to kontrowersyjna praktyka w przemyśle wełnianym polegająca na usuwaniu fałdów skóry z okolicy ogona owcy, aby zapobiec uderzeniu muchy – infekcji pasożytniczej.

Ta procedura jest zwykle wykonywana bez znieczulenia i budzi wątpliwości etyczne dotyczące dobrostanu zwierząt.

Wełna merynosów używana do produkcji Nordic Socks zawsze była i zawsze będzie wolna od mulesu.

Certyfikaty

Certyfikat OEKO-TEX® - STANDARD 100 by OEKO-TEX® to jedna z najbardziej znanych na świecie etykiet dla tekstyliów przebadanych pod kątem substancji szkodliwych. Oznacza zaufanie klientów i wysokie bezpieczeństwo produktów. Jeśli artykuł tekstylny jest opatrzony etykietą STANDARD 100, możesz mieć pewność, że każdy element tego artykułu, czyli każda nitka, guzik i inne akcesoria, zostały przebadane pod kątem substancji szkodliwych i dlatego artykuł jest nieszkodliwy dla zdrowia ludzkiego.

Członek BSCI – Social Compliance Initiative (BSCI) to system, którego zadaniem jest uczynienie łańcuchów dostaw bardziej przejrzystymi i sprawiedliwymi.

Audyt pomyślnie przeprowadzony przez SMETA (SEDEX) - SMETA (Audyt Etyki Handlu Członków Sedex) to najczęściej stosowany audyt społeczny na świecie. SMETA to metodologia audytu społecznego firmy Sedex, umożliwiająca przedsiębiorstwom ocenę swoich lokalizacji, a dostawcom zrozumienie warunków pracy w ich łańcuchu dostaw. Członek BSCI – Social Compliance Initiative (BSCI) to system mający na celu uczynienie łańcuchów dostaw bardziej przejrzystymi i uczciwymi.

Where are we shipping to?

Purchase from your country’s website.
It’s the fastest way to pamper your feet with comfy socks.

other countries